Термін розділ жорсткого диска може бути знайомийв комп'ютерному світі. Розбиття жорсткого диска - це спосіб поділу жорсткого диска на кілька частин (розділів), щоб управління даними було набагато охайнішим та структурованим.

Для мене особисто розбиття жорстких дисків є обов'язковимзроблено для всіх користувачів комп'ютерів, щоб ми могли групувати дані відповідно до місця. Наприклад, у мене є розділ з назвою TASK TULAS KULIAH, тому всі дані або файли, пов’язані із призначенням, будуть розміщені на цьому розділі.

Як розділити жорсткий диск в Windows 10

Для користувачів Windows 10, можливо, єПам'ятайте, ви заперечуєте, як розділити жорсткий диск в Windows 10? Тепер через наступну статтю я поясню якомога детальніше про те, як розділити жорсткий диск в Windows 10, починаючи зі зменшення розміру розділу, створення нового розділу, видалення розділу для збільшення розміру розділу, я поясню все в повному обсязі.

Перший крок: Спочатку відкрито Управління дисками клацнувши правою кнопкою миші логотип Windows, розташований у нижній лівій частині екрана робочого столу.

Виберіть Управління дисками

Другий крок: Ви побачите інформацію пророзділи на жорсткому диску вашого ПК або ноутбука. Як ви бачите в прикладі вище, розділ C: має розмір 20 ГБ, а розділ D: розмір 40 ГБ. Я навмисно округлив, щоб ви легше це зрозуміли. І за Зарезервована система, ви просто ігноруєте це.

Як розділити жорсткий диск Windows 10

Як я вже казав, що япояснить розділ жорсткого диска, починаючи від зменшення розміру розділу до збільшення розміру розділу, де всі підручники ви можете побачити нижче.

Зменшити розмір розділу (зменшити об'єм)

Це зменшення обсягу дозволяє намзменшити або зламати перегородку. Розмір розділу, який ми скоротили раніше, стане нерозподіленим простором. І ви можете використовувати його для збільшення розміру інших розділів або для створення нових розділів.

1. Клацніть правою кнопкою миші потрібний розділ і виберіть його Зменшити об'єм. Наприклад, я хочу зменшити розмір розділ D.

Виберіть об'єм зменшення

2. Введіть потрібну ємність (у МБ). Наприклад, я хочу зменшити розділ на 15 ГБ загального розміру розділу.

вкажіть розмір, який ви хочете скасувати

3. Як ви бачите нижче, розмір D-розділу, який спочатку становив 40 ГБ, тепер став приблизно 25 ГБ.

розмір розділу зменшується

4. Тоді як той, кого ти скоротив, став тепер Нерозподілений. Ви можете використовувати його для збільшення розміру іншого розділу або для створення нового розділу.

Створіть новий розділ (новий простий том)

Для створення нового розділу нам потрібна назва нерозподілений простір. Ми вже скорочували обсяг, тому зараз у нас є нерозподілений простір або місця на жорсткому диску, яке не було виділено. Щоб створити розділ, як це зробити так:

1. Клацніть правою кнопкою миші Нерозподілений, потім виберіть Новий простий том.

Виберіть новий том

2. Далі виберіть Далі.

Виберіть Далі, щоб створити новий розділ

3. Визначте розмір потрібного нового розділу. Наприклад, я використав їх усі, 15 Гб, щоб зробити новий розділ. Якщо так, виберіть Далі.

Як розділити жорсткий диск Windows 10

4. Вам кажуть вибрати привідний лист на вашому новому розділі. Ця буква диска є ідентичністю алфавітного розділу, наприклад A-Z. Наприклад, я вибрав F, тому пізніше створений я розділ можна назвати розділом F. Потім виберіть його Далі.

Виберіть Далі ще раз, щоб створити новий розділ

6. Назвіть новий розділ, наприклад: ЗАВДАННЯ НА КОЛЕГІЮ. Якщо вже вибрано Далі.

Як видалити розділ жорсткого диска Windows 10

7. Ваш новий розділ створено, будь ласка, виберіть Закінчити.

Ваш новий розділ створено

8. Розділ F імені ЗАВДАННЯ НА КОЛЕГІЮ готовий і готовий до використання.

F розділ, який ми зробили раніше, можна використовувати

Видалити розділ (видалити том)

Якщо ви хочете видалити розділ, спочатку переконайтесь, що всі дані, що містяться в розділі, який ви створили резервну копію. Розділ, який ви видалили, згодом стане вільного місця і ви можете використовувати його для створення нових розділів або для збільшення інших розділів.

1. Виберіть розділ, який потрібно видалити. Наприклад, я хочу видалити розділ F. Клацніть правою кнопкою миші розділ F, потім виберіть Видалити том.

як розділити жорсткий диск Windows 10 без перевстановлення

2. Тоді ви отримаєте сповіщення про те, що спочатку потрібно створити резервну копію даних. Якщо ви впевнені, вибирайте Так.

переконайтесь, що всі дані були резервні

3. Розділ, який ви видалили раніше, стане Вільний простір. Відмінні від неподілений, цей вільний простір включає розділи, але ще не відформатовані та позначені літерами диска.

розділ, який був видалений раніше, став вільним місцем

Збільшити розмір розділу (збільшити обсяг)

Тепер, щоб збільшити розмір розділу, нам потрібно нерозподілений простір ні вільного місця. Тому спочатку потрібно видалити вільного місця аби бути неподілений таким чином:

1. Клацніть правою кнопкою миші Вільний простір і вибирайте Видалити розділ.

збільшити розмір іншої секції

2. Якщо ви отримаєте сповіщення, як на малюнку нижче, виберіть його Так.

виберіть так, щоб збільшити розділ

3. Як ви бачите на зображенні нижче, зараз ми його маємо нерозподілений простір. Таким чином, ви можете збільшити розмір інших розділів, комбінуючи їх нерозподілений простір це до розділу.

тепер у нас нерозподілений простір

4. Наприклад, я хочу збільшити розмір розділу D. Клацніть правою кнопкою миші розділ D, потім виберіть Розширити гучність.

вибрати розширити розділ

5. Потім виберіть Далі.

вибрати наступний

6. Визначте, скільки розмірів ви хочете. Наприклад, розмір нерозподіленого простору становить 15 ГБ, і ви хочете додати загальний нерозподілений простір до розділу D, тому просто виберіть Далі. У цьому прикладі я об'єднав загальний нерозподілений простір до розділу D.

вкажіть потрібний розмір

7. Потім виберіть Закінчити.

Виберіть «Готово», щоб об’єднати розділи

8. Як ви бачите на зображенні нижче, розділ D, який був спочатку 25 ГБ, став 40 ГБ (25 ГБ + 15 ГБ нерозподіленого місця).

перегородки повністю комбіновані

Ось повне керівництво про те, як розділити жорсткий дискwindows 10. Переконайтесь, що ви уважно слухаєте покроково і переконайтесь, що ви попередньо створили резервну копію даних. Тому що якщо ви помиляєтесь лише за кілька кроків, дані на вашому жорсткому диску ставлять під сумнів.

Коментарі 0